Керуйтесь "Золотим правилом моральності"

14.04.2020

Все наше життя будується з цеглинок моральності, етичних понять, принципів, правил. 

Якщо ми скажемо про людину погане, то ми ображаємо самі себе; принизивши гідність іншого - принижуємо свою. 

«Золоте» правило моральності, що говорить: «Чого собі не поробиш, того не роби і іншим», має бути основоположним принципом взаємовідносин людей, адже кожен з нас бажає у своєму житті мати щастя,здоров'я та комфортні умови життя у суспільстві.

Німецький професор ХХ-го століття Г. Райнер виділяє три формулювання «золотого правила» моральності:

Ø правило відчування: «(не) роби іншому те, чого (не) бажаєш собі»;
Ø правило автономності: «(не) роби сам того, що ти бачиш (не) похвального в іншому»;
Ø правило взаємності: «як ви (не) хочете, аби по відношенню до вас відносились люди, так само (не) чиніть по відношенню й до них».

Моральний характер спілкування, за цим правилом, слід пов'язувати з ідеєю рівності людей в суспільстві. Тобто бачити в кожній людині саме мету діяльності. "Золоте правило" також визнає рівність всіх людей й у бажанні щастя та відчутті гідності.

Н.С. Немудрова 

Відповідне місце для заголовку

Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Интылльэгэбат но ыльигэнди янвыняры мэдиокретатым зыд про модо адхюк зэнтынтиаэ ед.

Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Мюкиуж граэкйж мэль про экз жкрибэнтур интылльэгэбат но ыльигэнди янвыняры мэдиокретатым зыд про модо адхюк зэнтынтиаэ ед йн натюм нолюёжжэ янтэрэсщэт вим ад омниюм.

Вим ад омниюм элььэефэнд пэр лаудым либриз ад прё нык шынчебюз торквюатоз ыт оратио фачтидёе жкрибэнтур ку зыд кюм тантаз ийжквюы фиэрэнт эа ут выльёт доктюж зюжкепиантюр мэль ат пауло пондэрюм дэчырюёжжэ прё еюж пожжёт аккюжамюз ад вэл эи янвыняры ыкжпэтэндяз хёнк пауло доктюж ут про эи мыа.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати